Mūsų progimnazijos 4d klasės mokinė Gabija Gasparavičiūtė (mokytoja Vilija Želvienė) konkurse „Raštingiausias Kauno miesto pradinukas 2026“ laimėjo III vietą!
Šis Kauno miesto ugdymo įstaigų ketvirtų klasių mokinių diktanto konkursas buvo skirtas Kanklių metams paminėti, todėl apdovanojimų šventė vyko P. Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejuje. Mokiniai ir jų mokytojai turėjo galimybę dalyvauti įdomioje edukacinėje programoje, kurios metu dalyviai susipažino su įvairiais muzikos instrumentais, jų istorija ir skambesiu. Džiaugiamės Gabijos pasiekimu ir nuoširdžiai sveikiname ją bei jos mokytoją Viliją!


















