5a klasės mokinys Aistis Adomavičius, vadovaujamas progimnazijos karjeros specialistės Ingos Butkevičienės, dalyvavo konkurse, kurį organizavo Kauno būsto modernizavimo agentūra ir Kauno švietimo inovacijų centras.
Konkurso tikslas - skatinti Kauno mieste gyvenančių vaikų gebėjimą pažinti savo aplinką bei suteikti žinių apie senų ir nenaudojamų pastatų “renovaciją”. Džiaugiamės, kad 5-6 klasių mokinių amžiaus grupėje Aisčio darbas (piešinys) užėmė II vietą ir laimėjo kvietimą į kartodromą “Kartlandas”. Galbūt Aistis savo ateitį sies su statybų inžinieriaus, dizainerio, architekto ar pan. profesija. Sveikiname ir linkime sėkmės!


















