Visus metus mūsų progimnazijos aštuntokai, padedami darbų vadovų, gvildeno savo pasirinktas metinių projektinių darbų temas.
Balandžio ir gegužės mėn. savo atradimus ir kūrybą pristatinėjo klasės draugams. Progimnazijos I aukšto fojė papuošė įspūdingi mokinių darbai geografiniais, istoriniais, meniniais, technologiniais, inžineriniais motyvais. Gegužės 26 d. įvyko tradicinė, jau penktoji, mūsų 8-tų klasių mokinių metinių projektinių darbų konferencija, vainikuojanti plačią pasirinktų temų ir darbo atlikimo būdų įvairovę. Joje savo darbus pristatė 30 mokinių. Vieni savo kūryba ir atradimais dalijosi parengę vaizdinį pranešimą, kiti – stendinį, dar kiti svečius kvietė paragauti iškepto Braunio, padegustuoti Kambučio gėrimo ar lyžtelti medaus. Renginys prasidėjo šokio ritmu, kurį padovanojo įspūdingai plačiai sportinių šokių subtilybes savo projektiniame darbe atskleidusi ir konferenciją vedusi Gabrielė. Progimnazijos direktorius S. Alubauskas džiaugėsi darbų ir temų įvairove, atkreipė dėmesį į tai, kad konferencija kasmet vis kitokia, tačiau kaskart intriguojanti, linkėjo visiems sėkmės. Smagu, kad savo pranešimais konferenciją papuošė mūsų buvę mokiniai iš Kauno Santaros gimnazijos bei graži gimnazisčių iš Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijos komanda. Konferencijos svečias, Kauno kolegijos inžinerinių studijų centro vadovas Saulius Mickevičius, džiaugėsi mūsų mokinių pristatytais darbais ir linkėjo prasmingų sąsajų ateityje. Pranešimų autoriai ir jų vadovai buvo apdovanoti direktoriaus padėkos raštais. Visi pristatymus parengę ir pademonstravę mokiniai bei jų vadovai pakviesti vykti į edukacinę išvyką Druskininkuose. Nuostabu į tolesnį gyvenimo etapą paleisti tokius talentingus mokinius. Linkime, kad niekada nepritrūktų įkvėpimo, drąsos svajoti ir tikėjimo savo jėgomis. Tegul kiekvienas atradimas tampa žingsniu į naujas idėjas, prasmingus tyrimus ir kūrybinius pasiekimus!





















