Gegužės 20 d. vyko Lietuvos mokyklų mokinių (2012 m. gimimo ir jaunesnių) finalinės lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Mūsų progimnazijos berniukų komanda (A. Gervė (6a), T. Gasparavičius (7c), J. Surgėla (7c), R. Saročka (7c), G. Staškus (7b), N. Šuminas (7a) / mokytoja V. Raškauskienė) iškovojo I vietą ir tapo Lietuvos čempionais. Džiaugiamės, didžiuojamės ir sveikiname!
Lietuvos čempionai
- Pavaduotoja Ilona Mozūrienė
- Skaityta: 51


















