Gegužės 11 d. vyko Kauno miesto mokyklų mokinių (2012 m. gimimo ir jaunesnių) lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Mūsų progimnazijos berniukų komanda (A. Gervė (6a), T. Gasparavičius (7c), J. Surgėla (7c), G. Staškus (7b), N. Šuminas (7a), R. Zaranka (7a) / mokytoja V. Raškauskienė) laimėjo I-ąją vietą. Nuoširdžiai sveikiname ir linkime sėkmės kituose startuose!
I vieta Kauno mieste
- Pavaduotoja Ilona Mozūrienė
- Skaityta: 67
















