Šį pavasarį visoje Lietuvoje vyko nacionalinė finansinio raštingumo edukacinė programa mokiniams „Jaunųjų finansininkų pavasaris 2026“.
Joje dalyvavo ir Kauno Tado Ivanausko progimnazijos mokiniai, kurie sprendė įvairias finansinio raštingumo užduotis. Juos konsultavo progimnazijos karjeros specialistės. Iš viso „Jaunųjų finansininkų pavasario 2026” veiklose dalyvavo 387 ugdymo įstaigos, beveik 200 000 mokinių. Progimnazijos mokiniai pasiekė puikių rezultatų, turnyrinėje lentelėje užėmė šeštą vietą Lietuvoje, antrą vietą - Kauno apskrityje.
















