Gegužės 5 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko Kauno miesto 5-12 kl. mokinių ir mokytojų dailyraščio konkursas.
Renginio tikslas – ugdyti mokinių ir mokytojų taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašto įgūdžius, rašymo technikos kompetencijas, lavinti mokinių estetinį skonį ir laisvą saviraišką. Šiemet konkurse dalyvavo 37-ių Kauno m. mokyklų mokiniai ir mokytojai. Konkurso dalyviai rašytinėmis raidėmis, rašaliniu parkeriu rašė tekstą, negalėjo naudotis korektūros priemonėmis. Vertinimo kriterijai: teksto išdėstymas, rašto aiškumas, tolygumas, darbo estetika, atidumas ir kalbos taisyklingumas. Progimnazijai atstovavo Ieva Mykolaitytė (6a kl.), Gabija Baltrušaitytė (8d kl.) ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rasa Alenskaitė. Mokytoja tapo laureate, jai įteiktas Kauno švietimo inovacijų centro direktorės diplomas. Sveikiname mokytoją, linkime ir toliau būti puikiu pavyzdžiu mūsų mokiniams.
















